Eczacıbaşı Profesyonel Hayatın İçinden

Hijyene Hız katacak Yeni Mikrofilament Temizlik Bezi

Eczacıbaşı Profesyonel’den 1000 Çocuğa 'El Hijyeni Eğitimi'
Dispo Mikrofilament Temizlik Bezi özel dokusuyla yüzeylere daha fazla temas ederken, gösterdiği yüksek performans ile temizliği kolaylaştırıyor.

Eczacıbaşı Profesyonel’in hijyen destek kategorisinde profesyonel çözümler sunan markası Dispo’nun, saç telinden yüz kat daha ince filamentlerden oluşan yeni mikrofilament temizlik bezi, işletmelerde maksimum hızda yüksek performans temizliğini garantiliyor. Özel dokusuyla yüzeylere çok daha fazla temas eden temizlik bezi, yumuşak dokunuş sağlayan yapısıyla yağ, kir ve izlere karşı derinlemesine temizlik sağlıyor.

Parlak yüzeyler için de güvenilir bir tercih olan Dispo Mikrofilament Temizlik Bezi, pamuklu bezlere göre çok daha yüksek performans göstererek, iz bırakmadan yüzeyleri kurulamaya ve parlatmaya yardımcı oluyor. Dispo Mikrofilament Temizlik Bezi kullanım kolaylığı ile tüm temizlik alanlarında kullanılabiliyor. Bezin yapısında bulunan sayısız hava kanalları, sıradan bezlere göre çok daha fazla sıvıyı emiyor ve çok daha hızlı kuruyor. Yeni temizlik bezi; kırmızı, mavi, yeşil ve sarı renk seçeneklerinin yanısıra gösterdiği yüksek performans ile temizliği de kolaylaştırıyor.